İnci Kolye

3,900 TL
İNDİRİM
4,600 TL
İNDİRİM
2,980 TL
İNDİRİM
2,980 TL
İNDİRİM
1,350 TL
İNDİRİM
3,640 TL
İNDİRİM
1,200 TL
İNDİRİM
1,399 TL
İNDİRİM
1,200 TL
İNDİRİM
1,280 TL
İNDİRİM
910 TL
İNDİRİM
1,850 TL
İNDİRİM
980 TL
İNDİRİM
980 TL
İNDİRİM
3,870 TL
İNDİRİM
4,380 TL
İNDİRİM
4,450 TL
İNDİRİM
1,200 TL
İNDİRİM
3,250 TL
İNDİRİM
2,950 TL
İNDİRİM
4,500 TL
İNDİRİM
1,280 TL
İNDİRİM
2,930 TL
İNDİRİM
2,890 TL
İNDİRİM

İnci Kolye Modellerini Linya'da Keşfet!

İnci Kolyeler, göz alıcı görünümü ile size trend bir görünüm sunar ve her zaman tarzınızı göstermenize yardımcı olur.

Doğanın en güzel hediyelerinden biri olan inciler, ender bulunan değerli taşlar arasındadır. Linya İnci Kolye modelleri, tamamen el yapımıdır ve doğal bir görünümlebeyazın saflığını ve yansımasını en göz alıcı şekilde hissetmenizi sağlamak için herbirini el ile seçtiğimiz tatlı su incisi, barok inci vb. gerçek inci kullanmaktayız. Şık görünümünüze saf bir detay eklemek için her bütçe için inci kolye fiyatları sunmaktayız.

Zerafetin ve asaletin simgesi olan inci, şimdi en özgün tasarımlarla sizlerle buluşuyor. "İnci Kolye" kategorimizde, gerçek incilerden üretilmiş, el işçiliğiyle hazırlanan özel tasarım kolyeleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda, her bir inci kolye, giyim tarzınıza uyum sağlayacak detaylarla ve yüksek kalite standartlarıyla üretilmektedir. Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan inciler, hem günlük kullanımda hem de özel günlerde ve özel davetlerde şık ve zarif bir dokunuşla şıklığınızı tamamlayacaktır.

Koleksiyonumuzda kolye modelleri arasında farklı boyutlarda inciler ve çeşitli tasarımlarla hazırlanmış kolyeleri keşfedin. Modellerini farklı kılan detaylarıyla, sade ve minimalist bir zarafeti tercih edenlerden, gösterişli ve dikkat çeken tasarımları sevenlere kadar her zevke hitap eden bir ürün yelpazesi sunmaktayız. İnci kolyelerin eşsiz parlaklığı ve doğal güzelliği, her dönemde modası geçmeyen bir değer taşımaktadır.

Bu özel koleksiyonumuzla tanışarak takip eden modayı yakından izleyenler için seçenekler sunuyoruz. Yer alan en kaliteli inci kolye seçenekleri için koleksiyonumuza göz atın, konforun ve şıklığın bir araya geldiği bu eşsiz parçalar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz ve farkı hissedin!

 

İnci kolyelerin bakımı nasıl yapılır?

İnci kolyelerinizi uzun süre kullanabilmek için nazikçe temizlemeli ve doğru saklama koşullarında muhafaza etmelisiniz. İnci kolyenizi her kullanımdan sonra hafif nemli bir bezle silerek ter, parfüm, makyaj veya saç spreyi gibi kimyasal maddelerden arındırarak saklayabilirsiniz.

İnci kolyeler hangi özel günlerde hediye edilir?

İnci kolyeler, zarif ve klasik bir hediye seçeneği olarak düğünler, doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyetler ve anneler günü gibi özel günlerde tercih edilir. İnci kolyeler, sevdiklerinize verdiğiniz değeri ve düşünceli bir hediye seçimiyle onları mutlu etmek istediğinizi gösterir. Hediye olarak en çok tercih edilenler arasında Harfli İnci Kolye modellerimizi inceleyebilirsiniz.

İnci Kolye fiyatları ne kadar?

İnci Kolye fiyatları kullanılan incinin büyüklüğü, kalitesi ve çeşidi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Koleksiyonumuzda her kişiye ve bütçeye uyan İnci Kolye Modelleri sergilemeye özen gösteriyoruz.

İnci kolyeleri hangi kıyafetlerle kombin yapabilirim?

İnci kolyeler, klasik ve zarif bir aksesuar olduğu için özellikle elbiseler ve bluzlar ile kombin yapabilirsiniz. Hatta gündelik kıyafetlere bile şıklık katmak için tercih edebilirsiniz. İnci kolyenin zarifliği, basit bir kıyafeti bile özel kılabilir.

Hangi İncileri Kullanıyorsunuz?

Tamamı el yapımı olan kolyelerimizde, Kum incisi, Barok inci, Kültür incisi, Doğal inci ve Asimetrik inci gibi birçok farklı çeşidi, Beyaz inci ve Gri inci renk seçenekleri ile sunmaktayız.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim