Hakkımızda | Linya Jewellery

Linya Jewellery'ye Hoş Geldiniz!

 

 LİNYA JEWELLERY KURUCUSU NİLAY BAYINDIR

 

Kadınlar için özel tasarlanmış takı koleksiyonlarımızla karşınızdayız.

Markamızın kurucusu Nilay Bayındır, el emeğine duyduğu tutkuyu takılarla birleştirerek 2016 yılında Linya Jewellery'i kurdu. Markamızın çizgisi, eğlenceli, kişiye özel, modern ve zamansız tasarımlar yaratma fikrine dayanmaktadır.

Nilay Bayındır, uzun yıllar Türkiye'nin önde gelen bir tekstil firmasında tasarımcı olarak çalıştı ve Linya markasını hayata geçirmek için bu alandaki tecrübelerini kullandı. Kendine has çizgisiyle 'Harfler ve İncilerle' tasarladığı özel koleksiyonla yolculuğuna başladı ve yaklaşık 7 senedir tasarım severlerle yolculuğunu sürdürüyor.

Sezon trendlerine göre her koleksiyonumuzu el işçiliğiyle kendi atölyemizde titizlikle işliyoruz. Ana koleksiyonumuz, gümüş ve inci gibi zamansız materyallerden modern ve zarif parçalardan oluşuyor. El yapımı olan sezonluk koleksiyonlarımız ise renkli ve göze çarpan alternatifler sunarak markamızın eğlenceli ve zamansız yanını temsil ediyor.

Tasarımlarımız, gündüzden geceye, spordan sahile birçok alanda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Geniş kullanım alanı sunan takılarımızla kendinizi özel hissetmenizi amaçlıyoruz.

Genç bir marka olmamıza rağmen, kısa sürede Türkiye'nin önde gelen birçok prestijli mağazasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Siz de Linya ailesine katılın ve özel tasarımlarımızın güzelliğiyle kendinizi şımartın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR