Hakkımızda

 

Hoşgeldiniz Linya Ailemize ! Linya Jewellery ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hikayesi olan tasarımları sizin için üretiyoruz.

Marka hikayemiz, el emeğine duyduğu tutkuyu takılarla birleştiren marka sahibimiz Nilay Bayındır 2016 yılında ‘ Linya Jewellery’i kurdu. Eğlenceli, kişiye özel, modern ve zamansız tasarımlar yaratma fikriyle markanın çizgisini oluşturdu.

Uzun yıllar Türkiye’ nin önde gelen tekstil firmasında tasarımcı olarak çalışan Nilay Bayındır, bu alandaki tecrübelerini kullanarak hep hayalini kurduğu Linya markasını hayata geçirdi.

Üniversite de aldığı tasarım eğitimin üzerine kapalı çarşıda uzun seneler kıymetli ustalardan çıraklık – ustalık eğitim alarak kendini sade kârlıkta geliştirerek markasının geliştirdi. Her bir ürünü kendi tasarlayarak ve üreterek kendi atölyesini kurdu.

Kendine has çizgisiyle 'Harfler ve İncilerle' tasarladığı özel koleksiyonla yolculuğuna başladı. Ve yaklaşık 6 senedir tasarım severler ile yolculuğuna devam ediyor.

Sezon trendlerine göre her koleksiyonunu el işçiliği ile kendi atölyesinde titizlikle işlemeye devam ediyor. 

Ana koleksiyon, altın, gümüş ve inci gibi zamansız materyallerin kullanıldığı daha modern ve zarif parçalardan oluşuyor. El yapımı olan sezonluk koleksiyonlarımız ise renkli ve göze çarpan alternatifler sunarak markanın eğlenceli ve zamansız yanını temsil ediyor.

Geniş kullanım alanına sahip tasarımlarımız, gündüzden geceye, spordan sahile bir çok alanda rahatlıkla kullanım sağlıyor.

Genç bir marka olmamıza rağmen kısa zamanda Türkiye de önde gelen birçok prestijli mağazada yer almanın heyecanını yaşıyoruz.

Alışveriş Sepetim